10. 1. 2019

RYCHLÝ INTERNET Z VESMÍRNÉHO PROSTORU?

zpět
657

Realita i pro vás! Kvalitní internetové připojení dokáže překonat hranice naší planety. Důkazem je nejen nabídka tarifů aim, ale také dlouhý zástup vesmírných programů a revolučních projektů včetně toho, za kterým stojí Elon Musk. Objevte špičkové technologie a budoucnost internetu na doma.

Vítejte na planetě aim

Planety, hvězdy, vesmírné rakety… Již první pohled na náš nový web a grafiku vám prozradí, že aim prošel „vesmírnou“ transformací. Vzhled se změnil, ale naše chuť poskytovat špičkové služby zůstává. Pro nové i stávající zákazníky máme připraven zástup atraktivních akcí a chystaných novinek včetně internetové televize Kuki ve verzi 2.0.

Jinými slovy do roku 2019 vlétáme s nemalými cíly a nabídkou internetových tarifů s rychlostí až 400 Mbps. Využijte příležitost mít opravdu rychlý a stabilní internet za výhodnou cenu. Stejně jako kosmické lodě stavíme na první místo špičkové technologie a podporu řídícího centra, které v našem podání představuje zákaznická technická podpora.

 

Pokrýváme už celou ČR

Rok 2018 byl pro aim obdobím rozšiřování dostupnosti a růstu, díky kterému máme možnost i přes všeobecné zdražování energií a služeb držet ceny stále sympaticky nízko. Výsledkem rozšiřování naší infrastruktury je fakt, že pokrýváme již celou Českou republiku. Dostupnost na své adrese si snadno ověříte na našem webu. Na případné dotazy týkající se cen, nastavení služby a všech možností vám s radostí odpoví již zmíněná podpora.

Přechod od jiného poskytovatele, který vám přidělává jen vrásky, zbytečně neodkládejte. Rok 2019 volá po rychlém a stabilním internetu. Právě ten je základním předpokladem pohodlného surfování, hraní online her nebo streamování. Důležitá je nejen rychlost stahování, ale také nahrávání dat. U nás máte možnost si rychlost svého internetového připojení libovolně měnit podle toho, zdali zrovna potřebujete mít rychlejší download, nebo naopak upload.

 

Jak to mají ve vesmíru?

Když už zmiňujeme vesmír a internet, dovolíme si závěrem přinést pár zajímavostí pro technologické nadšence, mezi které se ostatně řadíme i my. Internet ve vesmíru (a z vesmíru) totiž zdaleka není takové sci-fi, jak by se mohlo na první pohled zdát. Například podnikatel a vizionář Elon Musk chce kolem naší planety vytvořit síť Starlink.

Ta by se měla skládat z rovnou 12 tisíc internetových satelitů, které pokryjí každičký kout bezdrátovým připojením. Životnost satelitů by se měla pohybovat kolem 5 až 7 let. Po této době shoří v atmosféře, tedy podle Elona. NASA je v tomto ohledu více kritická a předpokládá, že úlomky satelitů by dopadly na povrch a do blízkosti lidí s velmi vysokou pravděpodobností. Ambiciózní plán má závažné trhliny, ale přeci jen ukazuje, jakým směrem se vývoj internetu může v následujících letech ubírat.

Rychlé připojení
od 200 Kč měsíčně
- klikni na Nezávazně poptat a vyplň poptávku služeb
- do 2 hodin ti zavoláme s nabídkou služeb